Translate

8 marca 2016

Zapraszamy do wspólnej modlitwy o uproszenie łask za wstawiennictwem Czcigodnej Sługi Bożej Matki Teresy Kierocińskiej


Dnia 12 marca (sobota) zapraszamy do Domu Macierzystego w Sosnowcu przy ul. M.T. Kierocińskiej 25 do wspólnej modlitwy o uproszenie łask za wstawiennictwem Czcigodnej Sługi Bożej Matki Teresy Kierocińskiej oraz o łaskę Jej beatyfikacji. Eucharystii o godz. 18.00 przewodniczył będzie ks. Adrian Łukowicz, wikariusz parafii NMP Królowej Polski w Dąbrowie Górniczej.


Dnia 13 marca (niedziela) zapraszamy do parafii Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Sosnowcu. Po każdej Mszy Świętej odmówione zostaną wezwania oraz modlitwa o uproszenie beatyfikacji i otrzymania łaski za przyczyną Czcigodnej Sługi Bożej. Zachęcamy do przynoszenia próśb i podziękowań do Sługi Bożej. Będzie również możliwość nabycia obrazków, ulotek, publikacji o Matce Teresie.

Przypominamy, że od października 2013 roku, za sugestią ks. biskupa Grzegorza Kaszaka nasze Siostry podjęły się nowej inicjatywy na terenie Diecezji Sosnowieckiej, której celem jest zapoznanie wiernych z życiem i posługą Czcigodnej Sługi Bożej Matki Teresy od św. Józefa (Janiny Kierocińskiej), a także wspólna modlitwa o jej beatyfikację. Każdego 14-go dnia miesiąca odwiedzamy kolejną parafię, uczestniczymy w liturgii (czytanie, psalm, modlitwa wiernych) i za pomocą prezentacji multimedialnej staramy się przybliżyć postać „Matki Zagłębia”.


Prośby i podziękowania można przysyłać na adres: karmelitanki@karmelitanki.pl..

Oczekujemy Was z radością !
Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus

0 komentarze: