Translate

22 września 2016

Modlitwa u Matki Bożej Anielskiej o łaskę beatyfikacji Czcig. Sł. B. Matki Teresy Kierocińskiej - zapraszamy!


Dnia 2 października 2016 r. (niedziela) zapraszamy do Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Anielskiej w Dąbrowie Górniczej do wspólnej modlitwy o łaskę beatyfikacji Czcigodnej Sługi Bożej Matki Teresy Kierocińskiej.

Przypomnijmy, że od trzech lat, z polecenia Ks. Bp Grzegorza Kaszaka, każdego miesiąca odwiedzamy jedną z parafii Diecezji Sosnowieckiej, aby przybliżyć wiernym życie i posługę Czcigodnej Sługi Bożej Matki Teresy od św. Józefa (Janiny Kierocińskiej) oraz wspólnie modlić się o łaskę cudu, który jest konieczny do beatyfikacji.

W niedzielę - ustaloną wcześniej z Ks. Proboszczem - bierzemy udział w liturgii a po Mszach św. wyświetlamy prezentację dotyczącą „Matki Zagłębia”. Odmawiane są wezwania oraz modlitwa o uproszenie beatyfikacji i łask za przyczyną Sługi Bożej. Każda zainteresowana osoba może zapisać swoją prośbę, podziękowanie na przygotowanych karteczkach i włączyć we wspólną modlitwę. Będzie również możliwość nabycia obrazków, ulotek, publikacji o Matce Teresie i porozmawiania z Siostrami.
0 komentarze: